לראות את התמונה הגדולה בליווי משפחות ולהעניק למלווים את הכלים המקצועיים לביצוע המשימה

מדידת תהליכים

מערכת moneytor מודדת עבורכם את תהליך השינוי שעוברת המשפחה והמלווים, במספר פרמטרים המשקפים את התקדמותם על ציר הזמן. תכנון יעדי המשפחה מול ביצוע, מדדי שותפות בתהליך הזוגי, מדדי ההתחייבויות, עדכון נתונים ועוד. ניתוח דפוסי התנהגות ומדדים מאפשר לארגון לקבל תובנות לפיתוח ידע ופעולות.

לראות את התמונה הגדולה של מטרות הארגון והיישום בשטח מול המלווים והמשפחות. מערכת הבקרה של moneytor מאפשרת שליטה בנתונים רבים המשקפים את מצב המשפחות בזמן אמת, מעקב אחר פעולות והישגי המלווים ביחס לעיר, למשפחות ולארגון. בנוסף, מערכת הבקרה מאפשרת ראייה רחבה של המספרים, הצרכים והכלים.

בקרה ושליטה

הצלחת המלווים

מערכת moneytor מהווה כלי משמעותי עבור מלווי המשפחות ועבור הארגון שמאגם אותם לפעילות בקרב המשפחות. באמצעות המערכת המלווים מקבלים את מיטב הכלים והמסלולים שיביאו אותם להצלחה במשימה עם מאגרי ידע עצום שמלווה אותם בכל התהליך. ללא צורך בימי הכשרות וחיפוש אחר תוכן ומידע וללא חשש לזכויות יוצרים.

תחשבו על מערכת שאוספת את נתוני המשפחות והמלווים על ציר הזמן וכוללת מדדים רבים של אתגרים משפחתיים וכלכליים, התקדמות בתהליך השינוי, בקרה תקציבית, עמידה ביעדים והצלחות .

נתונים מצטברים

המאמן האישי לתקציב המשפחתי

לקבלת מידע נוסף והצטרפות, אנא מלאו את הפרטים הבאים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
נגישות